5.ua

Порошенко розповів про "план Б" у разі порушення Росією "Мінська-2"

  Україна зможе захистити себе від агресії, якщо з боку РФ і бойовиків буде порушення "Мінська-2" і перехід до активних наступальних дій на Донбасі.

  Про це в інтерв'ю українським телеканалам заявив Президент України Петро Порошенко, повідомляє "Укрінформ".

  "Якщо будуть проведені фейкові вибори в "ДНР"/"ЛНР", якщо буде зірвано режим припинення вогню, якщо буде організовано широкомасштабний наступ на українські території, все це означатиме, що РФ відмовилася від тих зобов'язань, які вона взяла на себе, коли поставила підпис президента РФ під Мінськими угодами. Тож ми маємо діяти ефективно, щоб захистити Україну. Якщо буде повномасштабний наступ, ми сьогодні маємо достатньо сил, щоб зупинити агресора", - зазначив глава держави.

  Порошенко наголосив, що у разі порушення Росією Мінських угод "ми будемо домовлятися і домовимося з міжнародною коаліцією на підтримку України щодо розширення, поглиблення, продовження та збільшення санкцій".

  Глава держави зазначив, що ці механізми довели свою ефективність, оскільки Росія має падіння валового внутрішнього продукту і серйозне скорочення соціальних виплат, а у світі впали ціни на нафту.

  "Це плата за війну, плата за агресію проти моєї держави. Отже Росія тричі подумає, перш ніж переходити "червоні лінії", тричі подумає, перш ніж порушувати Мінські домовленості... "Червоні лінії" та "план Б" - це те, над чим я наполегливо працюю, не полишаючи надії, щоб все-таки ми виконали "Мінськ" і повернули українські території під український суверенітет", - наголосив Порошенко. 

  Попередній матеріал
  Канцлер Австрії: Надзвичайні заходи для біженців – тимчасові
  Наступний матеріал
  Яресько обговорила з міжнародними партнерами України реалізацію програми реформ
  Теги:
  Loading...