5 канал

Порошенко привіз до Брюсселя додаткові свідчення порушень РФ Мінських угод

  Президент України Петро Порошенко привіз до Брюсселя докази порушення Росією Мінських домовленостей в контексті прийняття Європейським союзом рішення про продовження санкцій проти РФ.

  Про це на спільній прес-конференції у Брюсселі з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером та президентом Європейської ради Дональдом Туском заявив Президент України Петро Порошенко.

  "На тлі важких переговорів між членами ЄС я з собою привіз велику кількість додаткових свідчень про те, що Росія постійно порушує Мінські угоди, вводить війська і озброєння на територію України. Я вважаю, що ми повинні розуміти, що обмежувальні заходи до Росії пов'язані безпосередньо з повним виконанням Мінських угод ", - сказав він.

  Порошенко додав, що сподівається на продовження санкцій ЄС проти Російської Федерації: "У наступні години ЄС прийме рішення про застосування санкцій до Росії, які будуть введені в кінці цього року. Я вважаю, що це дуже важливо, оскільки це єдиний інструмент, щоб мотивувати РФ повністю виконувати Мінські угоди".

  Нагадаємо, СБУ оприлюднила чергові докази російської агресії на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Екс-очільник МВС України Захарченко працює в комітеті Держдуми РФ - ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Москві знову пожежа – горить суд
  Теги:
  Loading...