mil.gov.ua

Порошенко повідомив, коли підпишуть угоду про відведення озброєння калібром до 100 міліметрів

  Президент України Петро Порошенко повідомив, коли підпишуть угоду про відведення озброєння калібром до 100 міліметрів на Донбасі.

  Угоду про відведення озброєння калібром до 100 міліметрів від лінії розмежування на Сході України мають підписати до 3 серпня, а імплементують її протягом наступних 10 днів. Про досягнення такої домовленості глава держави заявив в інтерв'ю каналу "СТБ". За словами Петра Порошенка, певний прогрес на шляху врегулювання конфлікту принесли перемови в нормандському форматі.

  "Забезпечити прийняття і підтримку української пропозиції про те, що маємо відвести від лінії зіткнення артилерію калібром меншим 100 мм, міномети й танки, з яких в основному обстрілювалися українські позиції. Вони мають бути відведені на 15 км. Ми забезпечили, щоби значним чином зросла кількість інспекторів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - зазначив він. 

  Нагадаємо, нещодавно українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню пропонувала ОБСЄ перевірити достовірність відведення озброєння бойовиків. 

  Попередній матеріал
  У Харкові стався розбійний напад на інкасаторів
  Наступний матеріал
  У столиці священику Московського патріархату двічі вистрілили в голову
  Теги:
  Loading...