president.gov.ua

Порошенко підписав закон про звільнення від призову деяких категорій педагогів і науковців

  Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних та наукових працівників.

  Закон "Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників" було підписано сьогодні, 23 липня. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Відповідно до Закону №570-VIII, ухваленого парламентом 1 липня цього року, призову на військову службу під час мобілізації на особливий період не підлягають студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання; наукові і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, за умови, що вони працюють відповідно у закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

  "Військовослужбовці з числа зазначених осіб, призвані на військову службу до набрання чинності цим Законом, підлягають звільненню, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу", – йдеться в повідомленні. Зауважимо, що закон вступає в силу з наступного дня після його публікації.

  Попередній матеріал
  На Харківщині затримали злочинців, які вербували терористів для "ЛНР"
  Наступний матеріал
  Одеські фіскали виявили понад 1,5 тис блоків контрабандних цигарок
  Теги:
  Loading...