Фото vv.gov.ua

Порошенко підписав указ про заходи протидії російській загрозі

  Президент Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 25 січня "Про надзвичайні заходи протидії російській загрозі та проявам тероризму, підтримуваним Російською Федерацією".

  Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

  Згідно з рішенням РНБО, Кабміну доручено невідкладно вжити заходів щодо надання допомоги постраждалим від терактів на території Донецької та Луганської областей, насамперед мирним жителям міста Маріуполя.

  Урядові також доручено розробити низку законопроектів щодо вдосконалення складу, функцій і повноважень Антитерористичного центру при СБУ, а також щодо встановлення кримінальної відповідальності за злочини проти людяності.

  Крім того, Кабмін разом з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення має розробити невідкладні заходи щодо припинення російської інформаційної агресії, здійснюваної з використанням іноземних та вітчизняних ЗМІ.

  Також Уряд повинен разом з місцевими державними адміністраціями у двотижневий строк визначити і забезпечити облаштування місць для тимчасового розміщення людей, евакуйованих з окремих територій Донецької, Луганської областей.

  СБУ, зокрема, доручено активізувати інформаційно-роз'яснювальну роботу з метою нейтралізації небезпечного впливу РФ на суспільно-політичну ситуацію в Україні та її окремих регіонах; організувати разом із місцевими органами виконавчої влади у двотижневий строк своєчасне і всебічне інформування населення Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва про порядок дій в умовах загрози здійснення терористичного акту, зокрема шляхом створення відповідних веб-сайтів, сторінок у соцмережах.

  МВС повинно невідкладно посилити контроль за додержанням порядку реєстрації місця проживання та місця перебування громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

  Державній фіскальній службі разом із Держслужбою фінансового моніторингу доручено невідкладно вжити дієвих заходів щодо виявлення та ліквідації каналів фінансування тероризму.

  РНБО запропонував Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за участю державного підприємства "Енергоринок" вжити заходів щодо виключення із розрахунків на ринку електричної енергії підприємств, які виробляють електричну енергію на тимчасово неконтрольованій території.

  Головам Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій доручено невідкладно вжити комплексних заходів для забезпечення роботи об’єктів життєзабезпечення населених пунктів, розташованих на підконтрольних територіях, а також заходів щодо посилення кадрового забезпечення райдержадміністрацій.

  РНБО також запропонувала генпрокуророві України вжити заходів щодо визнання так званих "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями.

  Попередній матеріал
  Сьогодні суд розглядатиме питання про арешт Чечетова
  Наступний матеріал
  Премії бійцям за знищення ворожої техніки обіцяють виплатити у березні
  Теги:
  Loading...
  Турчинов: РНБО схвалила звернення до ООН і ЄС про введення миротворців

  Турчинов: РНБО схвалила звернення до ООН і ЄС про введення миротворців

  РНБО схвалила внесення змін у закон про воєнний стан

  РНБО схвалила внесення змін у закон про воєнний стан

  Російські журналісти виявили у Дебальцевому колишніх контрактників Збройних сил РФ

  Російські журналісти виявили у Дебальцевому колишніх контрактників Збройних сил РФ

  Поблизу Маріуполя помічено російські розвідувальні літаки

  Поблизу Маріуполя помічено російські розвідувальні літаки