president.gov.ua

Порошенко: Наше військо ще довго мусить стояти на Сході, щоб російська солдатня не квартирувала в Києві, Львові чи Одесі

  Президент Петро Порошенко під час наради з інформаційно-патріотичного виховання у Військовому інституті КНУ імені Шевченка зазначив, що завдяки зусиллям українських військових та дипломатів вдалося досягти призупинення воєнних дій, однак війна ще не закінчена, і до перемоги ще далеко.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

  "Нам вдалося зараз зупинити гарячі бойові дії, і на фронті ми не втрачаємо, як у найгірші часи, від 20 до 40 життів українських героїв. Навіть це вже є величезне досягнення", - підкреслив Порошенко.

  Глава держави наголосив: "Наше військо ще довго мусить стояти там, на Сході, щоб російська солдатня не квартирувала тут, у Києві, у Львові чи Одесі. І це теж треба донести кожному українському воїну".

  За словами Президента, скасування фейкових виборів 18 жовтня та 1 листопада під тиском України та партнерів "відвело найбільшу загрозу, яка нависла над Мінськими домовленостями", і зберігає можливості для політико-дипломатичного врегулювання.

  Перемир'я було досягнуто завдяки українській армії, яка стала однією з найбільш сильних та патріотичних на континенті. "Але ми твердо знаємо: ворог війни не закінчує, і гібридна війна - те, з чим світ зіткнувся рік тому, - в самому розпалі", - наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, прес-центр АТО повідомив, що перемир'я дозволило завершити відвід танків на Луганщині в рамках першого етапу. 6 жовтня речник штабу АТО в Луганській області Руслан Ткачук повідомив, що за другим етапом від лінії розмежування будуть відведені протитанкові гармати.

  Попередній матеріал
  Місцева влада самостійно визначатиме, коли почнеться опалювальний період на місцях - Кабмін
  Наступний матеріал
  СБУ затримала за хабарництво слідчого міліції у Харкові
  Теги:
  Loading...