president.gov.ua

Порошенко: Іноземні війська з України повинні бути виведені негайно, без будь-якої прив'язки до виборів

  Президент України Петро Порошенко повідомив, що виведення іноземних військ з української території повинне відбутися негайно, без прив'язки до термінів проведення місцевих виборів.

  Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми підкреслюємо, що виведення іноземних військ повинне відбутися зараз, без будь-якої прив'язки до виборів, і це чітко написано в Мінських домовленостях, чітко підтверджено керівниками Франції та Німеччини і доведено до РФ", - наголосив Президент.

  В інтерв'ю він повідомив про головну загрозу, яка існувала перед Паризькою зустріччю, а саме – проведення незаконних, нелегітимних виборів до місцевих органів влади 18 жовтня і 1 листопада. За словами Порошенка, такі незаконні вибори несуть загрозу Мінським угодам. "Тому головна мета була - не допустити незаконних фейкових виборів, які були оголошені. Друга мета - забезпечити, зафіксувати початок перемир'я", - сказав Президент, зазначивши, що на Донбасі встановилася "абсолютна тиша", без пострілів з артилерії, навіть зі стрілецької зброї.

  "Подальші кроки, а ми починаємо вірити, що вони можливі, це повернення України на Донбас. Без цього повернути український суверенітет на Донбас не можливо. Без виборів, без політичного врегулювання, без виведення військ, без повернення українських ЗМІ, партій", - додав Порошенко.

  Крім того, Президент розповів про відновлення контролю над кордоном з РФ. За його словами, за умови дотримання Мінських угод українські прикордонники повернуться на окуповані території Донбасу до кінця 2015 року.

  Попередній матеріал
  Президент розповів про відновлення контролю над кордоном з РФ
  Наступний матеріал
  За добу бойовики лише раз відкривали вогонь убік лінії розмежування – штаб АТО
  Теги:
  Loading...