фото прес-служба Президента України

Порошенко: Гарячу фазу конфлікту на Донбасі вдалося поставити на паузу

  Президент України Петро Порошенко вважає, що це дасть змогу повернути окуповані території під українське керівництво політико-дипломатичним шляхом.

  Про це глава української держави заявив сьогодні, 14 жовтня, під час клятви військових ліцеїстів на вірність українському народові на Запоріжжі.

  "Унаслідок моїх візитів до Брюсселя, Берліна, Нью-Йорка (на 70 сесію Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй), Парижа (на зустріч у "Нормандському форматі"), вдалося якщо не завершити, то поставити на паузу гарячу фазу конфлікту. Вдалося те, у що ніхто не вірив, щоб на нашому фронті перестали стріляти і майже перестали гинути українські герої", - наголосив Президент.

  Порошенко вважає, що відведення зброї і перемир'я дозволить мирним шляхом повернути окуповані території під керівництво української влади: "Завдяки домовленості про відведення озброєння ненадійне припинення вогню, дай Боже, переросте в стале перемир'я. У таких умовах ми маємо шанс досягти миру і повернення окупованих районів Донбасу під суверенітет України політико-дипломатичним шляхом". 

  Як повідомляв 5.ua, 2 жовтня президент Франції Франсуа Олланд заявив про досягнення домовленостей у "нормандському форматі" щодо відводу від лінії зіткнення легкого озброєння, починаючи від 3 жовтня.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі відкрили пам'ятник голові МЗС РФ Лаврову – на ньому можна покататись
  Наступний матеріал
  Пам'яті Армії Нескорених: дослідники підготували інфографіку про історію УПА
  Теги:
  Loading...