president.gov.ua

Порошенко: Ефективність ЗСУ змусила Росію змінити тактику дій

  Президент Петро Порошенко заявив, що Росія спрямувала зусилля на активізацію підривної діяльності всередині України.

  Як повідомляє сайт Президента, представляючи т.в.о. СБУ Василя Грицака керівному складу служби, Порошенко наголосив, що у зв'язку з агресією Росії перед Україною зараз стоять нові виклики. "Російська Федерація змінила тактику дій", - заявив він.

  За словами глави держави, якщо раніше Росія розраховувала на військові успіхи уздовж лінії зіткнення, то на сьогодні, після того, як Україні вдалося значно посилити ефективність і боєздатність Збройних сил, були поставлені завдання активізувати підривну діяльність усередині України, констатує президент.

  П.Порошенко розкритикував роботу із забезпечення режиму перетину лінії зіткнення в зоні проведення АТО. Говорячи про проблему перепусток на цій території, він зазначив: "Корупція в цій сфері відганяє Донбас від України з не меншим результатом, ніж російські багнети".

  Президент зазначив, що для нормальної людини перетин лінії має бути легкою і прозорою процедурою, а для бандитів і сепаратистів - надійним заслоном і пасткою, звідки не буде шансів вирватися.

  Попередній матеріал
  Московський суд подовжив арешт українського режисера Сенцова
  Наступний матеріал
  Вбивство дев'яти людей у церкві в США: поліція затримала підозрюваного
  Теги:
  Loading...