Facebook / ДСНС

Понад шість тисяч переселенців зі сходу країни зареєстрували від початку грудня

  Загалом, від початку проведення АТО АТО з Донецької, Луганської областей та тимчасово окупованих територій переїхало понад мільйон людей.

  Понад 6 тис. переселенців зі сходу країни зареєстрували від початку грудня. Серед них - 813 дітей і майже 3 тис. людей з інвалідністю та літнього віку, повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

  "Від початку грудня регіональними штабами ДСНС України зареєстровано 6 тис. 321 внутрішньо переміщена особа, з яких 813 дітей та 2 тис. 794 інваліди та особи похилого віку", - мовиться в повідомленні

  Загалом, від початку проведення АТО з Донецької, Луганської областей та тимчасово окупованих територій переїхало понад мільйон людей. "У тому числі з Донецької і Луганської областей 979 тис. 626 осіб, з Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 21 тис. 557 осіб, з яких 164 тис. 925 дітей та 492 тис. 656 інвалідів та осіб похилого віку", - звітують у ДСНС.

  Найбільше переселенців зареєстрували у Донеччині, Луганщині та Харківщині. Найменше людей переїхало до Тернопільської, Чернівецької та Рівненської областей.

  У ДСНС зазначають, що дізнатися про вільні місця для розміщення переселенців в кожному регіоні можна, звернувшись до регіональних штабів ДСНС України. Відповідна інформація розміщена на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій (http://www.dsns.gov.ua/) та спеціально створеному ресурсі для внутрішньо переміщених осіб (http://www.vpo.gov.ua/). 

  Як повідомляв 5.ua, згідно зі звітом ООН, оприлюдненим 9 грудня, впродовж 20 місяців унаслідок бойових дій на Донбасі загинули понад 9100 осіб. Ще 20732 особи отримали різноманітні поранення. До статистки загиблих та поранених увійшли як представники Збройних сил України, так і мирне населення і втрати російських збройних формувань. Крім цього, за даними ООН, Кремль продовжує засилати на Донбас живу силу та зброю.

  Попередній матеріал
  Paramount Pictures опублікувала тизер нових "Черепашок-ніндзя"
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Сьогодні бойовики 25 разів відкривали вогонь, найбільше обстрілів зафіксовано на Донецькому напрямку
  Теги:
  Loading...