фото ura.ru

Помічник депутата з РФ визнав, що був найманцем під час вторгнення на Донбас

  Помічник депутата Пермського краю РФ Олександр Григоренко дав інтерв’ю про свою участь у бойових діях на сході України.

  Про це повідомляє інтернет-видання "URA.Ru". Кореспондент видання розповідає, що на інтерв'ю Григоренко на прізвисько "Депутат" прийшов на розмову у військовій формі з двома медалями терористичних банд "ЛНР". Він повідомив, що отримав ці нагороди за дві поїздки на війну. Григоренко сказав, що в перший раз приїхав до Луганська в червні минулого року в складі групи з 30 російських найманців – з Пермі, Якутії, Краснодарського краю, Ставропілля і Республіки Комі і "загалом, вся Росія". Григоренко був поранений, видужав і знову повернувся до Луганська. Він додав, що зараз прямує в регіональний парламент РФ, щоб продовжити виконувати обов'язки помічника депутата. Він заявляє, що має намір ходити в польовій формі терористів і на роботу в Законодавчому зібранні.

  Він брав участь в облозі Луганська, брав участь в оточенні Дебальцевого, і штурмі висот під містом, а також "зачищав" промзону, де поранили Захарченка. Серед інших подвигів, терорист розповів, як "відганяв снайперів" ціною загибелі "вісьмох або дев'ятьох" бойовиків. Медаль він заробив, начебто, за взяття висоти, яку путінські банди безуспішно штурмували 13 разів, а потім українські бійці залишили в ході виведення військ з Дебальцівського виступу.

  Терорист поскаржився: у Пермі до його участі у вторгненні до України ставляться дуже по різному: "Є люди, які вважають мене героєм, є ті, хто вважає мене породженням пекла, а є ті, хто просто ставиться нормально. У мене є друзі, які відмовилися від дружби через цю війну, а є ті, хто залишився вірним".

  Під час інтерв’ю бойовик визнав, що був найманцем, але поскаржився на низьку платню: "Так, якщо вважати найманством зарплату в 15 тисяч рублів на місяць... Ми отримували 15 тисяч на місяць, і то із затримкою в 2-3 місяці. Для місцевих жителів це якісь гроші, а для росіян... Я отримував на цивільній роботі в рази більше. Якби ці гроші не платили, я б не перестав воювати. Найманець? Ну гаразд, хай найманець..."

  Сьогоднішню ситуацію в Донбасі він охарактеризував своєрідно. На його думку, на даний момент наступ не вигідний ні Росії, ні іншому головному учаснику конфлікту – США. А от Україна, територію якої окупували путінські банди, "звичайно, буде себе вести зухвало". Метою війни він бачить "хоча б звільнити Донбас – дійти до колишніх кордонів Луганської та Донецької областей. Це необхідно і для жителів Донбасу, і для вирівнювання ситуації".

  При цьому "Депутат" розуміє: "Це зовсім не добре – ні для Донецька, ні для Луганська". "Зараз для Донбасу найреальніший варіант – велике Придністров'я (або велика Палестина). Тобто конфлікт, який буде тривати вічно, але при цьому не переходити в активну фазу" – вважає терорист.

  А от теорію, що чим далі, тим на Україні буде все гірше, і врешті-решт люди самі "попросять Путіна прийти і навести порядок", терорист розкритикував: "Я не вірю в цей сценарій. Так, на Україні погано, там економічна криза, більшою мірою фінансова і банківська. Але Захід не дозволить фінансовій системі України завалитися. Те, що завтра Україна розвалиться – такого не буде точно". Він сподівається лише на одне – що українці втомляться від війни і до влади у Києві прийде ""Опозиційний блок", який теж виступає проти війни".

  Попередній матеріал
  Вчені виявили в екзопланети хвіст комети
  Наступний матеріал
  Польський парламент очолила Малгожата Кідава-Блонська
  Теги:
  Loading...