Полторак 5.ua

Полторак: За час режиму припинення вогню загинули більше 100 військовослужбовців

  Більш як 100 військовослужбовців та понад 50 цивільних загинули на Сході країни після запровадження режиму припинення вогню у лютому.

  Про це на засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО заявив міністр оборони Степан Полторак. За словами міністра, бойовики не бажають виконувати Мінські домовленості. Про це свідчить нещодавній наступ на Мар'їнку та постійні обстріли українських позицій на Сході. Загалом з 12 лютого бойовики порушили режим тиші понад 4 тисячі разів. Більше ста разів гатили по населених пунктах, де проживають мирні мешканці. Фінансує та постачає найновіше озброєння терористам, за словами міністра, Росія. Водночас, Полторак переконаний, що розв'язати конфлікт лише військовим шляхом неможливо.

  "Ми маємо справу з одною з найсильніших армій світу. Росія велику кількість грошей і бюджету витрачає на розробку, закупівлю і постачання новітньої зброї і техніки і тут звичайно протистояти такій армії дуже важко. якщо ми будемо вирішувати проблеми тільки військовим шляхом втрати серед мирного населення дуже будуть серйозхні і ми цього не бажаємо", - заявив Полторак.

  Попередній матеріал
  Лідери "Великої сімки" одноголосно засудили анексію Криму
  Наступний матеріал
  Киянин створив логотип Сонячної системи
  Теги:
  Loading...