mil.gov.ua

Полторак нагородив орденом "За мужність" ІІІ ступеня санінструктора "Лютик"

Міністр оборони України Степан Полторак нагородив санінструктора Ірину Іванюш (псевдо "Лютик") орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, міністр оборони нагородив Ірину Іванюш орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Ірина Іванюш відома бійцям АТО за позивним "Лютик". Вона добровільно пішла в армію санінструктором. Під час виконання завдань у зоні АТО, випадково натрапивши на розтяжку, дівчина втратила обидві ноги і отримала тяжке поранення ока. Наразі вона проходить лікування та реабілітацію у Головному військово-медичному клінічному центрі "Головний військовий клінічний госпіталь".

Глава оборонного відомства пообіцяв дівчині допомогти у вирішенні питання щодо отримання статусу учасника бойових дій.

"Якщо у вас буде бажання надалі проходити військову службу, готовий запропонувати вам відповідну посаду. На ній не буде великого фізичного навантаження, але водночас ви зможете передавати набутий досвід. Завдяки таким, як ви, сьогодні ми зупинили ворога на сході", - зазначив Полторак.

Нагадаємо, 10 вересня Президент України Петро Порошенко відзначив нагородами 13 військових розвідників, які відзначилися у боях на Донбасі. 

mil.gov.ua

mil.gov.ua

Попередній матеріал
Мешканців Новосибірська, які розфарбували пам'ятники Леніну та "Катюші" синьо-жовтим, відправили до колонії
Наступний матеріал
У Таджикистані ліквідували генерала та екс-заступника міністра оборони
Теги:
Loading...