прес-служба МВС

Поліція встановлює особи людей, убитих і похованих у Слов’янську під час окупації

На даний момент у Слов'янську поліція встановлює особи 19 жителів, вбитих в період окупації.

Співробітники Слов'янського відділення поліції продовжують роботу із встановлення осіб, незаконно похованих у період окупації регіону російськими бойовиками, інформує сайт МВС. На кладовищах Слов'янська та Слов'янського району було ексгумовано 42 тіла, більше половини яких уже ідентифіковано.

Після звільнення міста від терористів до правоохоронних органів стала надходити інформація про незаконні поховання на кладовищах міста та району. Так, на кладовищах "Північне", "Смольне" та по вулиці Урицького у Слов'янську та Миколаївці було ексгумовано 42 тіла. Цей плановий захід було проведено для з'ясування причин смерті загиблих, які були незаконно поховані за невідомих обставин.

Згідно із висновками судово-медичної експертизи, причинами смерті були вогнепальні або осколкові поранення. На сьогоднішній день не ідентифікованими залишаються 19 трупів.

Правоохоронці закликають громадян, у яких в період з 12 квітня по 5 липня 2014 року в Слов'янську зникли рідні та близькі, звернутися до поліції для здійснення відбору зразків епітелію для проведення судової молекулярно-генетичної експертизи.

Попередній матеріал
Завтра в Україні буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання і пам'яті
Наступний матеріал
СБУ оприлюднила архівні кримінальні справи про Голодомор
Теги:
Loading...