mil.gov.ua

Поблизу Волновахи піхотинці ЗСУ рятують місцевих від голоду

Військовослужбовці 14-ї окремої механізованої бригади надали гуманітарну допомогу жителям села Орловське, Волноваського району. Продукти від частини отримали 14 пенсіонерів, яким важко пересуватись.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. Йдеться, що окопи піхотинців обстріляли з мінометів заборонених Мінськими угодами. Перший залп накрив позиції військових, другий ліг десь на околиці села Орловське. Командир віддав команду з'ясувати, чи не постраждало цивільне населення.

Виявилося, що Орловське належить до Волноваського району, але терористи підірвали міст і тепер до Волновахи добиратись дуже далеко. Колись село було приєднано до водогінної труби, але з початком війни постачання припинилося. Копати колодязі тут неможливо, вода дуже глибоко під поверхнею. Город не засадиш через брак води. Спускатись по воду до річки страшно. Терористи можуть підстрелити.

Повідомляється, що в селі проживають 14 пенсіонерів, які через стан здоров'я, майже не виходять зі своїх будинків. Військові доправили в Орловське мікроавтобус, завантажений крупами та консервами.

"Ми не могли допомогти всім селянам, але спробували хоч на якийсь час забезпечили тих, хто найбільше потребував допомоги. Коли ми розвантажували бус, навколо зібралось чимало селян. Нам тисли руки та посміхались і ми зрозуміли, що люди, які живуть "на межі", можуть бути безмежно вдячними", - говорять бійці.

Нагадаємо, як повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики України, в Україні зареєстровано 1,46 млн вимушених переселенців.

mil.gov.ua

Попередній матеріал
Жебрівський: необхідна демонополізація економіки Донецької області
Наступний матеріал
На Донеччині розпочалася українізація шкіл і дитячих садків - Жебрівський
Loading...