фото uapress.info

Після візиту ОБСЄ окупанти повернули бронетехніку до Комінтернового – журналіст

  Воєнкор оприлюднив нову інформацію з окупованого села, а у Генштабі оприлюднили власне пояснення мети російської провокації.

  Журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Facebook повідомив про "дивні справи", які відбуваються в селі Комінтерновому. За його даними, сьогодні з боку Донецька туди заїхали спостерігачі ОБСЄ у супроводі російських телепропагандистів. "Про мету візиту неважко здогадатися: показати, що в селі немає "ввічливих", і "ДеНеРе" чисту правду говорить про те, що село не займало".

  Тим часом, сотня озброєних людей які зайняли село тим часом, пішла за Комінтернове, але недалеко: "Місцеві навіть показували ОБСЄ, в якому напрямку. Ті, ясна річ, у звітах напишуть, що збройних в селі не зустріли. А сьогоднішній сюжет "об'єктивних донецьких мовників" це підтвердить".

  Згодом окупаційні війська повернулись: "Правда, коли виїхали ті, для кого призначався перший акт спектаклю (СММ ОБСЄ – 5.ua), тут же почався другий. Приблизно в 14:30 в Комінтернове верхи на бронетехніці повернулася добре прихована рота "ДНР" + РФ і знову закрила блокпост на Маріуполь. Добре, що до цього часу в село встигла проскочити машина з продуктами". Журналіст підсумував: "Шоу під назвою "Нас тут немає" триває".

  Тим часом, прес-служба Генштабу ЗСУ оприлюднила свою версію мети аггресивних дій окупаційних військ. На думку штабістів, РФ зазнає величезних збитків від продовження санкцій та вдається до усіх можливих дій, аби їх зняти. "Одним із таких способів і є провокування Збройних Сил України на активні дії з метою звинуватити в порушенні перемир’я в очах міжнародної спільноти", - зазначено у повідомленні.

  Також у Генштабі прокоментували сьогоднішнє повідомлення голови МВС про ситуацію в Комінтерновому: "Наголошуємо: ані Національна поліція України, ані "розвідка Нацполіції" не виконують завдань за лінією розмежування, а отже не володіють оперативною інформацією".

  Нагадаємо, за даними штабу АТО перед прибуттям місії ОБСЄ окупанти вивели із села лише свою техніку, а живу силу переховують у помешканнях заляканих мешканців та у покинутих будівлях.

  Попередній матеріал
  Оновлений Податковий кодекс: що змінилося
  Наступний матеріал
  Рада ухвалила закон про державні ЗМІ із правками Президента
  Теги:
  Loading...