5 канал

Після поразки бойовиків під Мар'їнкою, їхні з'єднання підсилюються регулярними військами РФ – Шкіряк

Бойовики деморалізовані через поразку під Мар'їнкою, тому для подальшої ескалації ситуації в зоні АТО їхні з'єднання підсилюються регулярними військами Російської Федерації.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Сьогодні у терористів є проблеми з живою силою, оскільки після поразки під Мар'їнкою і інших напрямках, їх за останній час намолотили більше 400 вбитими і близько 800 пораненими, за оперативною інформацією", - розповів він. Зі слів радника міністра МВС, в рядах бойовиків сьогодні панує розпач через цю поразку, отож для підтримки ескалації їх відчутно підсилюють саме регулярними частинами російської армії.

"Там розпочинається розбрат і хитання, тому Путін направляє сюди знову важку техніку і підсилює бойовиків військовослужбовцями регулярних російських частин. Бо без цього підкріплення бойовики ніяких спроб наступу здійснити не зможуть", - сказав Шкіряк.

Крім того, він вважає, що найближчим часом не варто очікувати повномасштабного наступу. Утім, з його слів, терористи все ж будуть намагатися здійснити прорив і досягти хоча б маленьких перемог, які сьогодні їм необхідні для підвищення духу.

Попередній матеріал
Повінь у В'єтнамі: семеро людей загинули
Наступний матеріал
У Львові біля райвідділку міліції стався вибух: поранено правоохоронця
Теги:
Loading...