5 канал

Після лікування в Ізраїлі додому повернувся снайпер 95-ї аеромобільної бригади

Нічним рейсом після лікування в Ізраїлі повернувся в Україну снайпер 95-ї аеромобільної бригади Валентин Ковальський.

Торік він зазнав кульового поранення у живіт у Торезі на Донеччині. Українські лікарі упродовж року намагалися поставити його на ноги. Навіть після дев'яти операцій його стан залишався тяжким і прогнози щодо одужання були невтішні.

В Ізраїлі замість запланованої однієї Валентину зробили три операції. І після двох місяців лікування нарешті відпустили додому. 3 млн грн на оплату послуг медзакладу для снайпера зібрали небайдужі українці. Попри гарне самопочуття, стан бійця й досі нестабільний. Потрібна реабілітація та чергова операція за кордоном. Військовий же мріє знову якнайшвидше повернутися на фронт.

"Чудовий настрій. Вилікували, завтра вже на службу вийду. Волонтери Ізраїлю давали сили, там теж дуже велика підтримка. Усім їм дякую, як і людям, які допомагали мені тут", - говорить Валентин Ковальський.

"До останнього ми не знали, летимо ми чи ні. Всі лікарі нас не хотіли відпускати. За вашими показниками ви ще не летите, вам ще рано. Це стосовно того, що він завтра йде на службу", - зазначила мама Валентина Лілія Дідора.

"Ось таких людей ми будемо шукати і будемо докладати максимум зусиль людям, які не втратили віру в себе. І ми будемо повертати їм віру в те, що народ України про них піклується і цінує їх", - сказав командир 90-го батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олег Кузьміних.

Нагадаємо, 21 серпня вісьмох тяжкопоранених вояків відправили літаком на лікування до Берліна та Гамбурга.

Попередній матеріал
Порошенко: Понад 34 тис. українських "блакитних касок" взяли участь у операціях під егідою ООН
Наступний матеріал
На Артемівському напрямку бойовики з великокаліберних кулеметів обстрілювали позиції сил АТО - штаб
Теги:
Loading...