Мінськ 5.ua

Підсумки зустрічі Тристоронньої контактної групи: новий режим тиші та обмін заручниками

  Напередодні Тристороння контактна група у Мінську в черговий раз домовилася про новий режим тиші на передовій Донбасу.

  Усі учасники підтримали ідею, запевнив після переговорів представник ОБСЄ Мартін Сайдік. Крім того, сторони домовилися найближчим часом звільнити 50 полонених з обох сторін. Перш за все, поранених, тяжкохворих та жінок.

  Шукали й вирішення питання щодо місцевих виборів на окупованій частині Донецької і Луганської областей. Україна наголошувала, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста повинен потрапити до тюрем на окупованій території.

  "Ключовим підсумком є домовленість, що має працювати режим тиші. Не може це порушуватися, бо саме від безпекової ситуації залежить виконання гуманітарних, економічних та політичних пунктів Мінських угод. Найближчим часом має відбутися це звільнення більше 50 громадян", - повідомила представник України в підгрупі з гуманітарних питань Ірина Геращенко.

  "Вжити сьогодні ще одну спробу забезпечення повного режиму припинення вогню у східній Україні і оцінити дотримання вимог сторонами на наступній сесії Тристоронньої контактної групи через тиждень", - зазначив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік.

  Нагадаємо, вчора на засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську прибули представники "ДНР/ЛНР".

  Попередній матеріал
  Біологи довели, що собаки вміють "зчитувати" людські емоції
  Наступний матеріал
  Керівництво курорту в Альпах називає причиною трагедії недотримання правил безпеки
  Теги:
  Loading...