Facebook / George Tuka

Під Щастям загинув легендарний офіцер-десантник "Тайфун"

  Сьогодні неподалік Щастя на Луганщині внаслідок підриву ворожого фугасі загинув командир роти, в.о. замкомбата одного з батальйонів львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади, Володимир Киян з позивним "Тайфун".

  Про це на свої сторінці у Facebook повідомив Юрій Касьянов, активіст і волонтер спільноти "Армія SOS".

  "Вони вбили Тайфуна. Володимир Киян, позивний "Тайфун" сьогодні підірвався на фугасі недалеко від того місця, де вчора розправилися з мобільною групою із боротьбі з контрабандою. Володя був чудовим хлопцем... Він пройшов найжорстокіші битви цієї війни в районі Луганська. Його підрозділ тримав ТЕС, і після виведення десантників його попросили залишитися. 9 вересня у нього мав бути дембель...", - написав Юрій Касьянов.

  Не залишився байдужим до загибелі Володимира Кияна і Роман Сініцин, активіст Волонтерського об'єднання "Народний тил": "Сьогодні у Щасті загинув один з найкращих офіцерів і людей, з якими я познайомився в АТО. Легендарний командир роти одного з батальйонів 80 бригади".

  Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука на своїй сторінці у Facebook прокоментував подію так: "Гинуть хлопці за метал... Гинуть найкращі. Ті, хто вирішив іти до кінця...". 

  Юрій Касьянов через Facebook звернувся до Президента, керівництва Генштабу, міністрів оборони та внутрішніх справ, до голови СБУ з вимогою "чесного, повного, об'єктивного розслідування". 

  Нагадаємо, сьогодні в коментарі "5 каналу" голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука повідомив, що до загибелі волонтера і фіскала "ніяке ДРГ сепаратистів не причетне". А також додав, що знає, хто розстріляв членів української мобільної групи із боротьби з контрабандою через лінію розмежування сторін у зоні АТО і має намір боротись з убивцями.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Затишшя дозволяє людям вивезти власне майно з покинутих помешкань
  Наступний матеріал
  Нацбанк України пом'якшив низку валютних обмежень
  Теги:
  Loading...