5 канал

"Першим армійським корпусом" на Донбасі керує генерал ЗС РФ - розвідка

  Українська розвідка фіксує факти злочинів кадрових військових Російської Федерації для подальшої передачі їх в відповідні міжнародні органи

  Так званий "перший армійський корпус" на Донбасі очолює генерал майор Збройних сил РФ Валерій Асапов. Про це сьогодні, 4 березня, під час брифінгу розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

  "Воєнною розвідкою України підтверджено, що на посаді командувача 1-го армійського корпуса перебуває кадровий офіцер російської армії генерал-майор Асапов Валерій Григорович", - зазначив він. Зі слів Скібіцького, вчора російський кадровик провів перевірку підрозділу 9-го окремого полку.

  Також представник ГУР додав: "Напередодні воєнною розвідкою було встановлено, що на посаді заступника командувача по роботі з особистим складом 1-го корпусу перебуває кадровий офіцер російської армії полковник Чирков Євген Володимирович". 

  Раніше українська розвідка доповідала, що російський полковник Чирков перебуває у тяжкому морально-психологічному стані через постійні конфлікти з вищим командуванням та скрутне фінансове становище. 

  Попередній матеріал
  Сакварелідзе призначили головним прокурором у справі "діамантових прокурорів"
  Наступний матеріал
  Українська розвідка повідомила про втрати серед терористів
  Теги:
  Loading...

  Окупаційні підрозділи РФ на Донбасі дислокуються в школах і дитячих садках – розвідка

  Бойовики понад 360 разів обстріляли сили АТО цього тижня – розвідка

  До окупованого Донецька прибув підрозділ російських спецпризначенців - розвідка

  Бойовики постійно зловживають алкоголем - розвідка