відведення танк укр 5.ua

Перемир'я дозволило завершити відвід танків на Луганщині в рамках першого етапу – штаб АТО

  У зоні АТО упродовж вчорашньої доби противник повністю дотримувався режиму припинення вогню.

  Про це повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці у Facebook.

  "Сьогодні, після заяви української сторони про передислокацію визначеної кількості техніки, протягом кількох днів представники ОБСЄ проводитимуть верифікацію. Міжнародні спостерігачі перевірять відповідність індивідуальних заводських номерів та місця передислокації танків на відстані не менше 15 км від лінії розмежування", - повідомив речник штабу Анатолій Стельмах.

  "Слід додати, що затишшя в зоні АТО дозволило щоденно нарощувати об'єми робіт з практичної допомоги мешканцям Донбасу. Так, за сприянням груп цивільно-військового співробітництва Збройних сил України, спільно з комунальниками області вже відремонтовано понад 250 метрів магістрального газопроводу на ділянці Мар'їнка-Красногорівка. Лише на цій ділянці спеціалісти заварили понад 100 отворів від куль та осколків", - йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що у самій Мар'їнці розпочалися роботи з відновлення високовольтних ліній електропередач. У селище Бердянське для малозабезпечених родин військовослужбовці завдяки волонтерській допомозі доставили теплий одяг, продукти харчування, канцелярське приладдя.

  Нагадаємо, 6 жовтня речник штабу АТО в Луганській області Руслан Ткачук повідомив, що за другим етапом від лінії розмежування будуть відведені протитанкові гармати.

  Попередній матеріал
  Через переговори Росії з Саудівською Аравією зростає ціна на нафту
  Наступний матеріал
  Сирійці в США вимагали зупинити вторгнення Росії до Сирії
  Теги:
  Loading...