Пайєтт 5.ua

Пайєтт закликав українських бійців допомогти моніторинговій місії ОБСЄ простежити за найгарячішими точками на Сході під час свят

  Такі заходи потрібні, щоби Росія не отримала приводу для відновлення бойових дій.

  Про це посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив під час зустрічі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України Віктором Муженком, що відбулася за участі директора Департаменту стратегії та політики Командування Збройних Сил США в Європі генерал-майором Девіда Алвіна, повідомляють у прес-службі Міністерства оборони України.

  Пайєтт, зокрема, високо оцінив зусилля України для ефективного припинення вогню на лінії зіткнення. З його слів, головне найближчими днями – а особливо під час святкування Нового року та Різдва – допомогти спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ простежити за найбільш гарячими точками, щоби Росія не отримала приводу для відновлення бойових дій.

  Водночас чільник Генштабу Віктор Муженко подякував США за підтримку реформування українського війська. Він також висловив зацікавленість у залученні іноземних фахівців до розробки керівних документів у нових для України сферах діяльності.

  Крім того, за словами генерал-майора Девіда Алвіна, Україні варто вибудовувати власну систему підготовки, спираючись на власний бойовий досвід та особливості власної країни. США у цьому можуть лише допомогти та надати незалежну оцінку кінцевого результату.

  Як повідомляв 5.ua, Президент Барак Обама підписав консолідований закон про бюджетні асигнування, в якому істотно зросла сума для потреб безпеки України. Зокрема, йдеться про понад $658 млн допомоги на наступний рік.

  Попередній матеріал
  Літак Air France зробив вимушену посадку в Кенії через загрозу вибуху
  Наступний матеріал
  Туреччина продовжить виводити війська з Іраку
  Теги:
  Loading...