Турчинов 5.ua

Останні заяви Захарченка свідчать про наміри Росії зірвати Мінські домовленості – Турчинов

  Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в разі зриву РФ своїх зобов'язань Україна готова дати відсіч військовій агресії.

  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  За словами Турчинова, останні заяви прокремлівських бойовиків про намір захопити всю територію Донбасу свідчать про наміри Росії зірвати Мінські домовленості шляхом їх дискредитації.

  "Заяви Захарченка про бажання захопити всю територію Луганської та Донецької областей вказують не лише на повну неадекватність та розумову неповноцінність кремлівських маріонеток. Це свідчить також про наміри Російської Федерації, яка диригує всіма висловлюваннями своїх неповноцінних підопічних, зірвати Мінські домовленості шляхом їх дискредитації", - наголосив він.  

  Крім того, Турчинов підкреслив, що Україна виконує всі взяті на себе зобов'язання у Мінську: "Але у разі зриву Росією взятих на себе зобов'язань та мирного шляху розв'язання створеної Кремлем кризи ми готові дати відсіч військовій агресії". 

  Як раніше повідомляв 5.ua, на початку липня цього року секретар РНБО підтвердив готовність української влади запровадити воєнний стан у разі загострення ситуації на Сході країни. 

  Попередній матеріал
  Сьогодні РНБО обговорить зведення фортифікацій і підготовку позовів проти Росії – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Прикордонники почали випробувати експериментальний броньований автомобіль "Козак 2"
  Теги:
  Loading...