5.ua

Останні потужні атаки на Маріупольському напрямку мають на меті залякати місцеве населення – Галушко

Останні потужні атаки на Маріупольському напрямку мають на меті залякати місцеве населення та змінити суспільну думку щодо Антитерористичної операції.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив колишній заступник командувача АТО Сергій Галушко. Він наголосив, що обговорення відведення підрозділів "Донбасу" та "Азову" було надзвичайно популярне, натомість, інформація про нових захисників Маріупольського напрямку не набула розголосу.

"Якщо говорити про Маріуполь зокрема, то давайте згадаємо риторику місяць тому, кілька тижнів тому. По-перше - нібито батальйон "Донбас" і "Азов" залишає Широкине, залишає Маріуполь, що нібито українські війська відходять, що нібито місто ніхто не буде захищати. Те, що туди зайшла бригада морської піхоти і інші наші формування були перекинуті в сектор - це ніхто не помітив і, скажімо так, не сильно воно звучало і у певній риториці. І тому це продовження тиску на місцеве населення - а, спочатку вас хотіли кинути, відвели боєздатні підрозділи, потім кількість обстрілів, провокацій, і, таким чином, вони намагаються обрати, на їхню думку, уразливі місця і саме по цим місцям бити. Аналогічну картину ми можемо спостерігати і на інших напрямках", – заявив Галушко.

Попередній матеріал
Внаслідок нічних обстрілів Мар'їнки з боку бойовиків постраждало немовля
Наступний матеріал
СБУ заборонила в'їзд в Україну росіянину, діяльність якого загрожувала економічній безпеці держави
Теги:
Loading...