одяг_АТО 5.ua

Особовий склад Нацгвардії вже одягнули до зими

  Увесь особовий склад Національної гвардії України повністю одягнули до зими.

  Про це представники Нацгвардії заявили на брифінгу, демонструючи зразки нового речового забезпечення правоохоронців. 

  "По перше це черевики, утеплені, з натуральної шкіри і хутра. Рукавички вовняні, зручні для використання. Шапка феска, що може використовуватися як маска, і як головний убір під шолом. Шапка-вушанка, сорочка з довгими рукавами та кальсони. Білизна натільна, спочатку вона, а потім тепла одягається військовослужбовцем.  Штани утеплені, які можуть одягатися на штани натільні, а можуть використовуватися просто як штани. Утеплена куртка", - описав комплект зимового одягу Артем Шевчук, заступник начальника управління тилу логістики головного управління Національної гвардії України.

  Сезонна форма уніфікована - спорядження єдине для призовників, контрактників, бійців у зоні АТО та офіцерського складу Нацгвардії. Матеріал та виробництво - вітчизняні. Вартість комплекту коливається від 10 до 18 тисяч гривень. Закупили форму на виконання урядового розпорядження. На все витратили майже 400 мільйонів гривень.

  Нагадаємо, директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Валентин Федічев 14 жовтня заявив, що Збройні сили Україні повністю забезпечені зимовим одягом.

  Попередній матеріал
  Немиря: Законопроекти, необхідні для візової лібералізації з ЄС, були подані до ВР запізно
  Наступний матеріал
  "Нікуди не подінуться – проголосують": Яценюк відреагував на провал безвізового пакету законів у Раді
  Теги:
  Loading...