фото YouTube/AKMЦ

Оприлюднено відеозапис спецоперації в Авдіївці

  Опубліковано відеозапис спецоперації в Авдіївці, у якій були задіяні співробітники Служби безпеки України спільно з підрозділами Нацгвардії, поліції та Збройних сил України.

  Антикризовий медіа-центр опублікував у YouTube відеозапис проведення в Авдіївці спецоперації для запобігання диверсіям у місті. У повідомленні зазначається, що в операції взяли участь 700 осіб: "Перевірка велася "від дверей до дверей" - перевірялася кожна адреса".

  Як повідомляв 5.ua, захід із запобігання диверсіям у місті було проведено 20 грудня. Тоді правоохоронці опитали понад сотню місцевих мешканців. Під час перевірки українські правоохоронці з'ясували, що четверо з них воювали на боці бойовиків.

  Крім цього, в Авдіївці виявили сховище з вибуховими речовинами, харчами російського виробництва, тютюном із символікою так званої "Новоросії" та форму українських військових. "За оперативною інформацією, схованка призначалося для диверсійної групи т.зв. "ДНР". Бойовики під виглядом військовослужбовців Збройних сил України планували цього тижня здійснити низку терористичних актів на об’єктах інфраструктури Авдіївки", - зазначили у відомстві. 

  Попередній матеріал
  У Києві виявили конвертаційний центр з обігом у 2 млрд грн
  Наступний матеріал
  На Донеччині від вибуху загинули два кадрові офіцери РФ - Мотузяник
  Теги:
  Loading...