fakty.ua

ООН запускає кампанію з толерантності до українських переселенців

  Управління Верховного комісара ООН у справах біженців починає інформаційну кампанію з толерантності до внутрішньо переміщених осіб в Україні.

  Досягнуто домовленість про спільну стратегію є з урядовими та громадськими організаціями. Про це заявив в.о. керівника операції Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Жан-Ноель Ваттервальд на прес-конфереції до міжнародного дня біженців.

  "Починаючи з дня біженців минулого року, ми можемо відзначити, що в Україні розгортається дуже трагічна ситуація. Станом на червень 2015 року трохи більше одного мільйона трьохсот тисяч осіб зареєстровані як внутрішньопереміщені особи. Сьогодні ми починаємо кампанію з толерантності до переміщених осіб. До її проведення будуть залучені найбільші телеканали. Я хочу наголосити, що біженці та переміщені особи - такі самі люди, як ми з вами", - заявив Ваттервальд.

  "Потреба в гуманітарній допомозі переміщеним особам щодень зростає. Для забезпечення цієї вразливої категорії населення медичними препаратами, харчами та житлом наша організація надала Україні 26 мільйонів євро", - повідомила Мамар Мерзук, керівник служби ЄС з гуманітарної допомоги та громадянського захисту в Україні.

  Попередній матеріал
  Аваков: Ситуація із ротою "Торнадо" врегульована
  Наступний матеріал
  Біля Щастя бойовики вступили у бій із українськими силами
  Теги:
  Loading...