ООН: Росія досі підживлює війну на Донбасі, де уже загинуло 9100 людей

  За даними ООН, Кремль продовжує засилати на Донбас живу силу та зброю.

  Управління Верховного комісара ООН із прав людини повідомляє про подальше надходження озброєнь та живої сили з російської території на Донбас, повідомляє DW.

  Таку інформацію містить оприлюднений у середу, 9 грудня, звіт ООН. За даними експертів Об'єднаних Націй, впродовж 20 місяців унаслідок бойових дій на Донбасі загинули понад 9100 осіб. Ще 20732 особи отримали різноманітні поранення. До статистки загиблих та поранених увійшли як представники Збройних сил України, так і мирне населення і втрати російських збройних формувань.

  Автори звіту звертають увагу також на кричущі порушення прав людини у конфліктному регіоні. Йдеться про тортури, вбивства та безправне становище мирного населення.

  В ООН зазначають, що досягнуте наприкінці серпня перемир'я з узгодженим відведенням важкого озброєння уможливило часткове припинення бойових дій на Донбасі. Утім, у звіті наголошують: проникнення на "підконтрольні збройним формуванням райони боєприпасів, озброєнь та живої сили з території Російської Федерації робить ситуацію й досі вкрай вибухонебезпечною".

  Нагадаємо, за даними штабу АТО, російські бойовики повернулися до широкомасштабного застосування важкого озброєння.

  Попередній матеріал
  ЄС визначиться щодо продовження санкцій проти Росії наступного тижня - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Суд ув'язнив двох громадян Азербайджану за злочини проти майданівців
  Теги:
  Loading...