5.ua

Окупаційна влада "ДНР" та "ЛНР" почала активну підготовку до місцевих виборів - ГУР Міноборони

  Розглядається питання про відсторонення від виборів українських політичних сил

  Сепаратисти хочуть повної заборони українських ЗМІ на окупованих територіях. Про це заявив представник ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький сьогодні, 19 лютого, під час брифінгу в Києві.

  "Незважаючи на дуже складну ситуацію, на сьогодні окупаційна влада почала активну підготовку до місцевих виборів у так званих "ДНР" та "ЛНР". Зважаючи на те, що постійно зменшується рівень довіри місцевого населення до окупаційної влади, свій вплив ця влада здійснює за рахунок призначення на місцях своїх довірених осіб, які будуть безпосередньо виконувати усі побажання і всі вказівки "ЛНР" та "ДНР" та їх влади", - наголосив Скібіцький.

  Він додав: "Також нині активно використовується адміністративний ресурс, аби збільшити кількість виборців під час проведення так званих "місцевих виборів". Зокрема, до "громадських рухів" Плотницького та Захарченка під загрозою зриву приймаються працівники бюджетних підприємств, працівники комунальної сфери, щоб збільшити лави саме цих кишенькових різних громадських рухів, партій тощо. Крім того, розглядається питання про відсторонення від виборів українських політичних сил, повної заборони українських ЗМІ на окупованих територіях, а також не вирішується витання щодо повернення біженців на окуповані території". 

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 19 лютого, у ГУР заявили, що російські окупанти активізують бойові дії, аби відволікти увагу місцевого населення.

  Попередній матеріал
  Прем'єр Люксембургу: документ щодо подальшого членства Британії в ЄС можуть підписати до кінця дня
  Наступний матеріал
  Міністри закордонних справ Франції та Німеччини їдуть до Києва
  Теги:
  Loading...

  З початку року на Донбасі загинуло 42 російські військові – українська розвідка

  На Донбасі від грипу померло 50 російських військових – українська розвідка

  Розвідка: Населення окупованих територій Донбасу протистоїть мародерам з російської армії

  Окупанти другий день поспіль перегруповують війська і важку техніку біля Горлівки – розвідка