фото Військове телебачення України

Окупанти стріляють навіть за присутності ОБСЄ – Міноборони оприлюднило нове відео з Пісків

  Ворожі обстріли на українських позиціях у селищі Піски під Донецьком лунають ледве не щогодини, а вночі до рубежів оборони підкрадаються диверсанти.

  "Військове телебачення України" оприлюднило свіже відео з позицій 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади у Пісках. Воєнкори зазначають: ще влітку минулого року тактична група бригади взяла штурмом недобудований міст на об’їзній Донецька та селище Піски. Завдяки цьому кільце навколо Донецького аеропорту було розірвано. З тих пір воїни-гвардійці 93-ї утримують цей важливий населений пункт, розташований за кілька кілометрів від окупованого російськими агресорами та їхніми поплічниками Донецька.

  "Болото, зруйновані будівлі та запах пороху… І сьогодні у Пісках дуже гаряче: чи не кожну годину у повітрі свистять кулі, а у радіостанції чути команди бойовиків на відкриття вогню по наших позиціях. Коли ж настає темрява, до рубежів підкрадаються ворожі диверсанти, намагаючись прощупати нашу систему оборони", – так описують ситуацію воєнкори.

  Один із обстрілів трапився просто на очах Спільної моніторингової місії ОБСЄ. Раніше під час роботи спостерігачів найманці вогонь не відкривали, проте останнім часом знахабніли настільки, що вже не звертали на них уваги.

  Загалом ворог веде себе неадекватно. Це видно з його команд, які добре чути по радіостанції, – розповідають гвардійці. Вони упевнені, що бойовики часто перебувають у нетверезому стані або під дією інших речовин.

  Нагадаємо, за даними штабу АТО сьогодні бойовики 8 разів вели неприцільний вогонь на Донецькому та Артемівському напрямках.

  Попередній матеріал
  Спростовано черговий фейк телеканалу "LifeNews" - CЦКК
  Наступний матеріал
  На Донбасі відбулася драматична зміна ставлення населення до національної ідентичності - Гарань
  Теги:
  Loading...