фото "Азов" / Facebook

Окупанти хаотичними обстрілами позбавили себе води – "Оборона Маріуполя"

  На даний момент в результаті обстрілів знеструмлені 5 фільтрувальних станцій комунального підприємства "Компанія Вода Донбасу".

  Про це повідомляє ГО "Оборона Маріуполя".

  Внаслідок руйнівних дій окупаційних російсько-терористичних військ не працюють Горлівська фільтрувальна станція (водопостачання міст Горлівка і Дзержинськ), Червоноармійська фільтрувальна станція (водопостачання міст Красноармійськ, Селидове, Добропілля, Димитров), Анадольська фільтрувальна станція (водопостачання міст Волноваха і Докучаєвськ).

  У повідомленні йдеться, що також виявлено проблемний момент з приготування питної води та подачі її споживачам на Єнакіївській фільтрувальній станції (водопостачання міст Волноваха, Торез і Сніжне): через пошкодження каналу Сіверський Донець - Донбас забір води на станцію проводиться з резервного водосховища.

  За даними активістів, на даний момент на окупованій території Донеччини відсутній хлор для фільтрувальних станцій – терористи очікують поставок з РФ. У зв'язку з цим подача води населенню без очисного процесу може призвести до масового отруєння мешканців Шахтарська, Тореза і Сніжного.

  Ватажки окупаційної адміністрації – зокрема так званий "міністр ЖКГ ДНР" – уже дали вказівку своїм підлеглим про недопущення витоку цієї інформації у ЗМІ. За оцінкою "Оборони Маріуполя", запасів води у водосховищах достатньо для безперебійної подачі ще протягом 4 тижнів.

  Нагадаємо, протягом доби на Маріупольському напрямку бойовики здійснювали потужні обстріли. За попередніми даними, серед мирного населення є поранений та загиблий.

  Попередній матеріал
  У Вінниці на Алеї Слави відкрили пам'ятники двом льотчикам, які загинули на Сході України
  Наступний матеріал
  Адвокати хочуть повернути Сенцова і Кольченка для відбування покарання в Україні
  Теги:
  Loading...