Павло Жебрівський 5.ua

Очільник Донеччини допускає можливість силового повернення окупованих територій області

  Жебрівський допускає варіант силового повернення окупованих бойовиками територій Донецької області.

  Про це голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив в інтерв'ю французьким виданням France 24 і Le Figaro, пише УНІАН.

  Він, зокрема, сказав, що відновлення кордонів України є ключовою метою його адміністрації. "Якщо насправді з того боку не буде виконання цих умов (Мінських угод - Ред.), ми повинні короткостроково здійснити блокаду, а потім фактично силовий варіант для відновлення контролю української влади над усією Донецькою областю", - наголосив він.

  На думку Жебрівського, блокада окупованих бойовиками територій може допомогти багатьом усвідомити, що крім як від України їм більше нізвідки чекати допомоги. "Економічна блокада може допомогти в цій стратегії, щоб люди усвідомили, що насправді Росії та частина Донбасу не потрібна. І люди повинні зрозуміти, що тільки життя в єдиній Україні є запорукою їхнього благополуччя, запорукою правопорядку", - додав він. Водночас очільник Донецької області зауважив, що рішення про блокаду може приймати тільки центральна влада України.

  Нагадаємо, 11 червня Президент України Петро Порошенко призначив Павла Жебрівського очільником Донецької області.

  Попередній матеріал
  Настав час допомогти Україні, заборгованість перед приватними кредиторами потрібно реструктуризувати – Яценюк
  Наступний матеріал
  Руїни Пальміри заміновано бойовиками "Ісламської держави"
  Теги:
  Loading...