dyvys.in

ОБСЄ знову фіксує вивезення вугілля з окупованих районів Луганщини до Росії

  Спостерігачі фіксують рух вантажівок та самоскидів з українськими, російськими та білоруськими номерами, а також російських цистерн.

  Спостерігачі спецмісії ОБСЄ в Україні зафіксували вивезення вугілля з окупованої бойовиками території Луганської області в Росію. Вугілля, зокрема, вивозили через прикордонний пункт "Гукове". Про це повідомляє Inforesist з посиланням на щотижневий звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, оприлюднений 9 червня.

  У зведенні зазначено, що спостерігачі продовжують фіксувати самоскиди, що перевозять вугілля з Луганської області в РФ. "Протягом звітного тижня місія продовжувала спостерігати велику кількість вантажівок, які перетинають кордон в обох напрямках... Експерти також продовжують спостерігати самоскиди, які перевозять вугілля з Луганської області до Російської Федерації через КПП "Гукове", - йдеться у звіті.

  Місія спостерігала інтенсивний рух вантажівок на пунктах пропуску "Донецьк" і "Гукове" в обох напрямках. Більшість вантажівок зареєстровано в Луганській області, однак протягом звітного періоду спостерігачі бачили вантажівки, зареєстровані в Росії та Білорусі, які перетинали кордон в обох напрямках. При цьому експерти відзначають, що кількість вантажівок з білоруськими номерами залишається стабільним.

  Крім того, експерти спостерігали, як кордон в обох напрямках також перетинають автоцистерни з написами "Пропан" і "Вогненебезпечно" російською мовою.

  Попередній матеріал
  У МВФ позитивно оцінили діяльність чинного уряду України
  Наступний матеріал
  Учора в зоні проведення АТО вели розвідку 30 ворожих безпілотників
  Теги:
  Loading...