ОБСЄ

ОБСЄ зафіксувала важке озброєння на Донбасі

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що на Донбасі все ще знаходиться важке озброєння.

  Як ідеться у звіті місії за 14 жовтня, інструктори ОБСЄ зафіксували за межами пов'язаними з відведенням озброєння ліній у Луганській області 12 самохідних гаубиць та 24 бойових танки Т-64 на тренувальних полігонах поруч з населеними пунктами Успенка та Мирне, які підконтрольні бойовикам "ЛНР".

  "Безпілотний літальний апарат СММ помітив дві 152-мм гаубиці Д-20 на буксирі у полі на південь від підконтрольного "ДНР" Донецька", - йдеться у звіті.

  Раніше сьогодні речник СММ ОБСЄ Майкл Боцюрків заявив, що бойовики перешкоджають спостерігачам місії ОБСЕ інспектувати українсько-російський кордон - хоча така можливість й прописана у Мінських угодах, виконувати які зобов’язалися й ватажки самопроголошених "ЛНР" та "ДНР".

  Боцюрків також розповів, що важке озброєння, яке повинні були відвести більше року тому згідно з Мінськими домовленостями, залишається поблизу лінії зіткнення з обох сторін.

  "З українського боку – це протитанкова керована ракетна система, з боку так званої "ДНР" – це близько 30 бойових танків та інша військова техніка", - зазначив представник ОБСЄ.

  В Організації також зазначили, що ступінь виконання домовленостей з відведення озброєння залишається низьким, оскільки важке озброєння залишається поза межами місць зберігання по обидва боки від лінії зіткнення.

  Попередній матеріал
  Членство у Радбезі ООН сприятиме поверненню Україні окупованих територій – Президент
  Наступний матеріал
  Міжнародний День білої тростини: Як заробляють незрячі українці
  Теги:
  Loading...