rusarmy.com

ОБСЄ виявила у терористів на Луганщині російську систему залпового вогню "Буратіно"

  За даними спостерігачів, важка вогнеметна система "Буратіно" була виявлена в селі Круглик Луганській області, яке контролюється терористами так званої "ЛНР".

  Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ у своєму вчорашньому звіті оприлюднили дані про наявність у терористів "ЛНР" важкої вогнеметної системи залпового вогню "Буратіно", передає "ЛігаБізнесІнформ". В окупованому бойовиками "ЛНР" селі Круглик Луганській області, де була виявлена вказана система, також знаходиться тренувальної полігон терористів.

  У повідомленні зазначено: "26 вересня спостерігачі СММ виявили, щонайменше, 36 танків (невідомого типу) на підконтрольному бойовикам "ЛНР" полігоні в Круглику. Напередодні спостерігачі СММ помітили на тому ж полігоні одну важку вогнеметну систему залпового вогню (ТОС-1 Буратіно, калібр 220 мм)".

  ТОС "Буратіно" – російська важка вогнеметна система залпового вогню на базі танка Т-72. РФ є єдиним виробником і основним оператором цього озброєння. На озброєнні ЗСУ таких систем немає, і офіційно на українську територію вона ніколи не постачалась.

  Нагадаємо, останньої доби російсько-терористичні війська продовжують обстріли українських позицій, також посили активність ворожі диверсанти.

  Попередній матеріал
  Президент: Росія окупувала 44 тис. кв. км української території
  Наступний матеріал
  Порошенко про заклики Росії створити антитерористичну коаліцію: Це флірт із тероризмом
  Теги:
  Loading...