фото uapress.info

ОБСЄ вчергове зафіксувала вивезення вугілля з Донбасу до Росії

  Організація з безпеки і співпраці в Європі фіксує систематичне вивезення до Росії вугілля з території Донбасу, підконтрольної сепаратистам.

  "Місія продовжувала фіксувати вантажівки, що перевозять вугілля з Луганщини до Росії через пункт пропуску "Гуково", - йдеться в опублікованому 12 серпня тижневому звіті Спостережної місії ОБСЄ на російських пунктах пропуску "Гуково" й "Донецьк" у Ростовській області Росії.

  Спостерігачі ОБСЄ систематично повідомляють про вивезення вугілля з Донбасу до Росії. Про це заявляють й українські прикордонники.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів уже визначив маршрути вивезення вугілля з непідконтрольних районів Донбасу. Паливо буде спрямовано для збільшення запасів на складах українських теплоелектростанцій, які поповнюються частково через закупівлі з Росії. 3 серпня під час засідання антикризового енергетичного штабу Демчишин заявив, що Україна накопичила 1,5 млн тонн вугілля із необхідних для зимового сезону 3 млн тонн. Міністр розповів, що за останні півроку споживання електроенергії в Україні зменшилося на 12%

  Попередній матеріал
  Влада Дніпропетровської області отримає від ООН 7 млн грн на допомогу для переселенців
  Наступний матеріал
  Наталія Севостьянова: В російському Мін'юсті дивляться "5 канал" українською мовою
  Теги:
  Loading...