www.mil.gov.ua/

ОБСЄ та розвідка Генштабу ЗСУ фіксують, що бойовики здебільшого дотримуються Мінських домовленостей

  За даними ОБСЄ та розвідки Генштабу України, незаконні збройні формування на Донбасі здебільшого виконують Мінські домовленості та відводять своє озброєння від лінії розмежування.

  Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак під час робочої поїздки до Харкова.

  "В переважній більшості терористичні угрупування техніку, яка передбачена домовленостями, відводять. По всьому рубежу зіткнення завдання по відводу виконується як нами, так і в більшості випадків виконується терористичними угрупуваннями. Там, де є у нас питання, ми звертаємося до ОБСЄ: вони перевіряють і приймають відповідні заходи для того, щоб вони (бойовики) відвели озброєння і виконали всі вимоги, які були узгоджені в Мінську", - повідомив міністр.

  Нагадаємо, на Донеччині відведення озброєнь калібром менше 100 мм українськими військовими  почалося сьогодні вранці. У штабі АТО також повідомили, що завершилося розмінування ліній електропередач на ділянці Вуглегірська ТЕС – Донецька 1-2. Ведуться роботи на ділянці Вуглегірська ТЕС – Михайлівка, а також Новотошківка – Кримське. Крім того, військові сапери займаються розмінуванням двох залізничних перегонів Оленівка – Південно Донбаське, Майорськ – Костянтинівка.

  Попередній матеріал
  ГПУ звинувачує Клюєва у привласненні 610 млн грн
  Наступний матеріал
  Садовому не вистачило для перемоги менше відсотка – виборчком
  Теги:
  Loading...