Facebook / Прес-центр АТО

Обстріл снайпером бойовиків машини ОБСЄ у Мар'їнці є цілеспрямованою провокацією проти України - СЦКК

  Обстріл снайпером бойовиків машини ОБСЄ у Мар’їнці та ряд інших подій в зоні АТО мають всі ознаки цілеспрямованої провокації проти України.

  Про таке йдеться у заяві генерал-лейтенанта Андрія Тарана, керівника української сторони Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню, на сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook.

  Таран заявив, що "обстріл снайпером бойовиків машини ОБСЄ у Мар'їнці та ряд інших подій в зоні АТО мають всі ознаки цілеспрямованої провокації проти України". За його словами, події останніх кількох днів свідчать про цілу низку спланованих кроків інформаційної операції проросійських сепаратистів з метою звинуватити ЗС України в невиконанні мінських домовленостей та їх дискредитації. Всі вони були пов'язані з намірами бойовиків НЗФ використати робочу поїздку в зону конфлікту заступника голови місії ОБСЄ Александра Хуга на свою користь.

  За його словами, обстріли бойовиками НЗФ здійснювалися в чітко визначений час з таким розрахунком, щоб спровокувати українські сили АТО на вогонь у відповідь. Керівник української сторони СЦКК зазначив, що на думку бойовиків, присутність на Донбасі Александра Хуга, однієї з ключових фігур ОБСЄ, котрий відповідає за моніторинг щодо врегулювання ситуації на Сході України, мала б посилити ефект цих провокацій та, як наслідок, скомпрометувати Збройні Сили України, а відтак і державу в цілому, в очах світового співтовариства.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 17 січня 2016 року, в бік українських воїнів окупанти вели вогонь з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї. 

  Попередній матеріал
  Японські вчені оживили тихоходок, що перебували у заморозці 30 років
  Наступний матеріал
  У Ємені стався теракт: щонайменше 4 людини загинули, десятки зазнали поранень
  Теги:
  Loading...