фото Тwitter / Укрінформ

Обмін заручниками не відбувся через загрозу українським бійцям - Тандіт

  Звільнення українських військових заручників перенесли з причини загрози українським бійцям, які перебувають у бойовиків, повторний процес переговорів обміну планується на понеділок.

  Про це повідомив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт, передає агентство "Інтерфакс-Україна". Зазначається, що обмін полоненими у форматі "13 на 13" був зірваний бойовиками, які в останній момент висунули нові вимоги.

  "В останній момент, коли Ковальчук уже поїхав у Донецьк, виникли певні труднощі. Ми побачили, що нас намагаються затягнути в процес, фактично обманним шляхом не віддавши наших хлопців, про які ми заздалегідь говорили. Було прийнято рішення повертатися, щоб, можливо, з понеділка продовжити переговорний процес", - прокоментував Тандіт процес обміну заручниками.

  Крім того, він зазначив, що важливо якомога швидше звільнити "наших хлопців" з полону і буде зроблено все можливе для їх повернення.

  Нагадаємо, звільнені українські заручники розповіли, як бойовики намагалися вибити з них інформацію про американських солдатів.

  Попередній матеріал
  Хелен Хоштарія: В Україні у жодному з випадків російський сценарій не спрацював
  Наступний матеріал
  Бойовики з протитанкових керованих ракет обстріляли позиції АТО поблизу Трьохізбенки
  Теги:
  Loading...