museum-ukraine.org.ua

Новим чільником міліції Луганщини став комбат-доброволець

  Сьогодні офіційно представили нового керівника головного управління МВС у Луганській області.

  Ним став колишній командир батальйону "Київщина" Юрій Покиньборода, повідомляє "Радіо Свобода".

  У повідомленні йдеться, що до виконання обов'язків він приступив ще 13 жовтня, після звільнення з посади генерал-лейтенанта Анатолія Науменка, однак офіційне представлення відбулося лише сьогодні.

  Перед новим керівником поставлено першочергові завдання – забезпечення правопорядку під час проведення місцевих виборів та реформування міліції. Покиньборода, у свою чергу, наголосив, що зона АТО йому добре знайома, адже 13 місяців він захищав цілісність держави на сході країни добровольцем.

  За даними видання, Юрій Покиньборода понад 21 рік служив у правоохоронних органах а у 2013-му вийшов на пенсію. З початком військового конфлікту на Донбасі став командиром батальйону міліції особливого призначення "Київщина", а безпосередньо перед призначенням очолював департамент МВС з організації роботи батальйонів.

  Свою підтримку новому призначенню уже висловив і керівник Луганської обласної ВЦА Георгій Тука. Під час офіційного представлення він повідомив: "Перш ніж був призначений новий керівник обласної міліції, ми з ним зустрічалися кілька разів і обговорювали певні заходи, які треба негайно вжити в області. Полковник Покиньборода має повну підтримку як з боку міністра внутрішніх справ, так і Президента. Про що свідчить той факт, що Президент безпосередньо привіз його на своєму гелікоптері у Кремінну, де ми і зустрілися".

  Голова області зазначив: "Вже є розроблені певні плани негайних термінових заходів напередодні виборів. Я сподіваюся, що ми всі разом нарешті наведемо лад в області". Таке повідомлення оприлюднила прес-служба Луганської ОДА на своїй сторінці у Facebook.

  Нагадаємо, попри затишшя на фронті, на Луганщині досі неспокійно. Минулого тижня в області на кордоні з Росією підірвався на фугасі автомобіль військових, які патрулювали територію.

  Попередній матеріал
  Янукович подав проти України позов до Європейського суду з прав людини
  Наступний матеріал
  8 військових досі залишаються у лікарнях після сутичок під Верховною Радою
  Теги:
  Loading...