5 канал

Новою гарячою точкою, де використовується важке озброєння, стала Новоласпа - Хуг

  Місія ОБСЄ продовжує спостерігати насилля, поранення і загибель цивільного населення внаслідок обстрілів бойовиками з важкого озброєння у Донецькій та Луганській областях.

  Про це на брифінгу з оперативної інформації щодо безпеки в Україні та діяльності СММ ОБСЄ повідомив заступник керівника СММ ОБСЄ Александр Хуг.

  За його словами, тисячі українців внаслідок обстрілів продовжують потерпати від порушення надання таких послуг, як газопостачання і водопостачання. "Цього тижня ми знов-таки допомогли організувати перемовини щодо місцевого припинення вогню для того, щоб відновити не тільки водопостачання, а й відновлення електроенергії в Луганську", - сказав Хуг.

  Він також додав, що в Донецькій і Луганській областях місія ОБСЄ спостерігала насилля, поранення і загибель громадянського населення в результаті пошкодження житлових будівель, інфраструктури. "Напруження на північ від Маріуполя посилилося поблизу Широкиного, і тепер вже Новоласпа стала новою гарячою точкою, де обидві сторони використовують важке озброєння", - наголосив заступник керівника СММ ОБСЄ.

  За словами Хуга, кілька автомобілів ОБСЄ були знищені вогнем на парковці у Донецьку. 

  Нагадаємо, заступник керівника СММ ОБСЄ Александр Хуг заявляв, що війну треба терміново завершувати.

  Попередній матеріал
  Порошенко представив до нагороди старшину Савченка, який прославився у бою під Старогнатівкою
  Наступний матеріал
  Гройсман висловив співчуття у зв'язку зі смертю Єремеєва
  Теги:
  Loading...