uapress.info

Німеччина рішуче налаштована на вирішення конфлікту в Україні – Штайнмаєр

  Німеччина відчуває свою історичну відповідальність і тому рішуче налаштована на вирішення конфлікту в Україні та в інших країнах.

  Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр після завершення конференції "70-річчя Потсдамської угоди: на нових роздоріжжях" у Потсдамі в четвер ввечері, передає "Укрінформ".

  За словами міністра, боротьба за вплив і домінування виливається в кризи і конфлікти, яких важко було очікувати ще кілька років тому. Він підкреслив, що сьогодні світу доводиться стикатися з новими політиками, "які не відчувають себе пов'язаними принципами міжнародного права", а в конфліктах спостерігається "суміш середньовічного варварства з сучасними технологіями", коли не беруться в розрахунок навіть принципи ведення війни.

  Штайнмайєр висловив надію на те, що коли вдасться вирішити український конфлікт, після досягнення домовленості щодо Ірану і встановлення порядку в Лівії, будуть створені важливі передумови і для вирішення конфлікту в Сирії.

  Нагадаємо, 13 вересня міністр закордонних справ ФРН заявив, що Україна та Росія наблизилися до укладення угоди щодо відведення важкого озброєння на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Депутат Вітко заявив про вихід з "Радикальної партії"
  Наступний матеріал
  Соболєв про Шокіна: "Театр Франка має зацікавитися цим прекрасним артистом"
  Теги:
  Loading...