повернулися_реабілітація 5.ua

Нічним рейсом повернулися шестеро бійців АТО після реабілітації в Болгарії

Нічним рейсом у аеропорт "Бориспіль" повернулися шестеро бійців АТО після реабілітації у Болгарії.

Упродовж двох тижнів вони лікувалися у місцевому реабілітаційному центрі військово-медичної академії Міноборони Болгарії у місті Хисар. Усі фінансові витрати: переліт, харчування та проживання взяла на себе болгарська сторона. Загалом, за цією програмою на відновлення після травм поїдуть 300 українських бійців.

"Було індивідуально розраховане для всіх лікування, зокрема, у мене була розроблена рука. Ванни, масажі, ультразвук  і мінералка, там мінералка скрізь, мінералка з крана, мінералка в басейні, мінералка у ванній", - говорить військовослужбовець 30-ї механізованої бригади ЗСУ Алі Керімов.

"Травма була дуже давно, отримав при виході з Дебальцевого. Не повністю міг ворушити ногою і ранкова біль мене мучила, коли я вранці вставав. Зараз у мене болі немає і нога функціонує краще, ніж раніше, результат є і це добре", - додав військовослужбовець 101-ї бригади охорони Генштабу Міноборони Ігор Середюк.

Нагадаємо, сьогодні, 10 листопада, після лікування у Німеччині повернувся військовослужбовець 25-ї бригади Дмитро Коваленко.

Попередній матеріал
Українська розвідка виявила колону танків бойовиків поблизу шахти Калініна - штаб АТО
Наступний матеріал
На Львівщині відкрили казарму для військовослужбовців за контрактом
Теги:
Loading...