5 канал

Не пускаючи міжнародні організації на окуповані території, Кремль "вичавлює свідків своїх злочинів" - Геращенко

Недопущення бойовиками міжнародної гуманітарної допомоги на окуповані території є свідченням плану Кремля "вичавити свідків своїх злочинів".

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявила Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко. За її словами, представники бойовиків не приймають українську гуманітарну допомогу, таким чином заблокувавши роботу міжнародних гуманітарних організацій.

"Їхня робота заблокована під абсолютно надуманим приводом, що начебто ці організації мають якось там акредитуватися на окупованих територіях, що є порушенням міжнародного права і Мінських угод, тому що ці організації легально працюють в Україні. ... Я думаю, що, насправді, це план Кремля для того, щоб вичавити з тих територій будь-яких свідків своїх злочинів", - зазначила Геращенко.

Вона також додала, що за рік у "гумконвоях" Росія відправила до України понад 4,5 тис. вантажівок.

"Протягом року до так званого 42 "гумконвою" вдерлося 4 тис. 673 автомобілі, з яких тільки 34 було відповідно оформлено, а всі інші перетнули український кордон без оформлення, без візуального спостереження, або тільки візуальне спостереження, коли наші прикордонники на цих російських пунктах, де їх там поставили десь збоку, змогли хвости цих машин побачити", - сказала вона.

Повну версію розмови з Іриною Геращенко дивіться у рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, СБУ затримала снайпера з "ДНР", який обстрілював спостерігачів ОБСЄ.

Попередній матеріал
Французькі журналісти піймали російське ТБ на брехні про Яценюка і Тимошенко
Наступний матеріал
Національне антикорупційне бюро хоче 800 мільйонів гривень з бюджету
Теги:
Loading...