5.ua

Навесні розпочнеться масштабний процес розмінування на Донеччині - Геращенко

Жодного документу про амністію учасників незаконних збройних на Донбасі робочі групи в Мінську не обговорювали.

Про розмінування на Донеччині вдалося домовитися під час перемов у Мінську в рамках тристоронньої контактної групи, повідомила в ефірі "5 каналу" уповноважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації на Сході Ірина Геращенко.

"Разом з нашими військовими зі Службою безпеки України ми визначили 12 об'єктів першочергових у зоні конфлікту по розмінуванню. І на чотирьох інфрастуктурних об'єктах – це вже розпочалося", – зазначила Геращенко

"Ми плануємо, що активний процес розмінування розпочнеться весною, коли це будуть дозволяти погодні умови", – наголосила вона.

Окрім того, Геращенко заявила, що ніякого документу про амністію учасників незаконних збройних на Донбасі робочі групи в Мінську не обговорювали.

"З цього питання багато спекуляцій. Ми зараз дійсно вивчаємо досвід багатьох країн світу за амністією, але ніякого законопроекту, або документа конкретного за амністією ніде не обговорювалося. Це буде прерогатива Верховної Ради", – підкреслила Геращенко.

Як повідомляв 5.ua, 28 листопада 2015 року посол Канади передав українським військовим новітнє обладнання для розмінування.

Попередній матеріал
У Кременчуці в житловому будинку вибухнула граната
Наступний матеріал
У США жінка вперше очолила військову академію Вест-Пойнт
Теги:
Loading...