5 канал

Найкращі представники нашої держави залишаються на полі бою – "кіборг" Кузьміних

Командир 90-го батальйону легендарної 95-ї бригади – "кіборгів" з Донецького аеропорту розповів, що завдання обороняти летовище було для бійців великою честю.

Про це Олег Кузьміних, нинішній заступник начальника 199-го навчального центру ВДВ ЗСУ, сказав в інтерв’ю "5 каналу".

"Для нас було великою честю отримати завдання з оборони Донецького аеропорту", - зазначив він. Кузьміних підкреслив, що "кіборги" були готові обороняти свою державу до кінця, попри те, що коли бійці заступили на позиції, ситуація складалася не на їхню користь. 

"І тут виходить цікавий момент. З одного боку, ми маємо батальйон, який був готовий виконувати найскладніші завдання, хотів, не боявся, і внаслідок цього – найбільші втрати. Тому що виконувати завдання в тих умовах було дуже важко. Виходить якось дивно, так? Найкращі представники нашої держави, найсильніші духом, добровольці, вони, виходить, залишаються там, на полі бою. Це не тільки щодо Донецького аеропорту – ми втрачаємо в цій війні найкращих представників", - наголосив боєць. 

Повну версію розмови із Олегом Кузьміних дивіться в рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, у грудні минулого року начальник відділення розвідки 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Андрій "Рахман" Гречанов у програмі "Погляд" на "5 каналі" розповів про те, що з ним відбувалося в неволі, а також пригадав події під час захисту Донецького аеропорту.

Попередній матеріал
Найближчими днями із полону бойовиків мають звільнити 25 людей - Тандіт
Наступний матеріал
ЄС визнає неймовірну роботу, яку провела Україна для продовження реформ - Могеріні
Теги:
Loading...