5.ua

Найближчим часом може розблокуватися процес звільнення заручників - Геращенко

  Процес звільнення заручників найближчим часом може розблокуватися.

  Про це після засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську заявила уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко.

  За її словами, остаточно ще не домовилися, проте позитивні перспективи є. Крім того, під час засідання вдалося погодити доступ місії Міжнародного Червоного Хреста до в'язнів, які перебувають на тимчасово окупованій території Донбасу. Заґратованих можуть перевести в колонії, розташовані на вільній території України. Крім того, йшлося про забезпечення тиші на 1 вересня.

  "Сьогодні маю такий обережний оптимізм відносно того, що нам вдасться розблокувати процес звільнення наших заручників, і поступово ми розпочнемо процес звільнення хлопців. Нам також вдалося домовитися відносно того, що місія Міжнародного Червоного Хреста буде допущена до тих засуджених, які відбувають покарання в пенітенціарних установах окремих районах Донецької та Луганської областей, засуджені вироками українських судів і які хотіли б бути переміщеними в інші установи для того, щоб український Міжнародний Хрест - місія могла особисто почути таке бажання наших засуджених, щоб верифікувати таке бажання і найближчим часом таке переміщення може відбутися", - повідомила Геращенко.

  Нагадаємо, 21 серпня після тривалих переговорів з неволі звільнили чотирьох українських волонтерів.

  Попередній матеріал
  Тривалий масивний обстріл Мар'їнки: двоє військових зазнали поранень
  Наступний матеріал
  Україна і Швеція домовилися координувати зусилля зі звільнення засуджених Сенцова і Кольченка
  Теги:
  Loading...