тристороння контактна група ZN.ua

На зустрічі у Мінську Росія проігнорувала усі українські пропозиції

  На зустрічі контактної групи у Мінську Росія проігнорувала усі пропозиції української сторони. І не внесла жодної власної конструктивної пропозиції.

  Про це агенції "Інтерфакс" заявило джерело, близьке до переговорів. За його словами, Україна пропонувала план щодо демілітаризації Широкиного і району Донецького аеропорту, йшлося про організацію блокпостів на лінії розмежування і співпрацю Контактної групи із Міжнародним червоним хрестом.

  Говорили і про обов’язковий допуск міжнародної та української гуманітарної допомоги на окуповані території. Утім, жодної адекватної відповіді на ці пропозиції, Україна не отримала. 

  Як ми уже повідомляли раніше, у столиці Білорусі ситуацію на Донбасі обговорили представники ОБСЄ, України й Росії. Сторони представляли Хайді Тальявіні, Леонід Кучма та Азамат Кульмухаметов.

  Нагадаємо, 2 червня відбулися засідання робочих підгруп Тристоронньої контактної групи у Мінську у закритому режимі. Проте, засідання контактної групи так і не відбулося. Представниця ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Сході України Байді Тальявіні повідомила, що засідання групи перенесли.

  Попередній матеріал
  За вечір та ніч бойовики 18 разів обстрілювали українські позиції на Донецькому напрямку
  Наступний матеріал
  Україна надала ОБСЄ факти постійних порушень Росією міжнародних норм під час доставки так званого "гумконвою"
  Теги:
  Loading...