Дошка_Юрію Бабку 5.ua

На Вінниччині встановили меморіальну дошку бійцю 128-ї гірсько-піхотної бригади

Меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю Юрію Бабку встановили в школі, в якій він навчався в селі Павлівка на Вінниччині.

На відкриття іменної таблички зібралися рідні, друзі та побратими загиблого. Гроші на пам'ятну дошку збирали всією громадою. Юрія Бабка мобілізували торік улітку. Він служив у 128-ій гірсько-піхотній бригаді. Загинув у липні цього року, підірвався на розтяжці на Луганщині. Нині у селі планують перейменувати вулицю, на якій проживав Юрій Бабко, на честь загиблого.

"Це і знак пошани і наш долг. Тому що я вважаю, що я повинна прожити і ще й за нього життя і скільки я буду жити, стільки я буду старатися, щоб про нього згадували в цьому житті", - зазначила сестра Юрія Бабка Оксана Любчик.

"Юра із своїми хлопцями їздили у Станицю Луганську розміновувати місцевість і попали на ворогів. І коли відходили, потрапили на розтяжку, так загинув спочатку Юра з хлопцями. Потім командири підбігли, щоб врятувати їх і попали теж на розтяжку", - згадував побратим Юрія Михайло Страшкевич.

Нагадаємо, 3 вересня у Сумах відкрили пам'ятник загиблим під час АТО воїнам 9-ї батареї 27-го реактивного артилерійського полку.

Попередній матеріал
Українець намагався перевезти до Польщі майже 3,5 тис. пачок цигарок
Наступний матеріал
Пайєтт: ув'язнення Савченко - незаконне й аморальне
Теги:
Loading...